Jaromír Veselý

  • Květná 505/2, 696 01 Rohatec
  • info@jaromirvesely.cz +420 777 222 200

Info o mě

Jaromír Veselý

Narodil jsem se v Hodoníně na Jižní Moravě dne 29.3.1971, kde taky stále bydlím a podnikám. Pod mým jménem je spojeno spousta aktivit, viz níže historie.
Dlouhodobě spolupracuji se společností Zlatá Rezerva s.r.o. která jako první v republice přinesla svým klientům novou definici finanční jistoty a zisku (spoření ve zlatě ). Zlatá Rezerva dnes patří k největším společnostem u nás a ve střední Evropě, které se zabývají obchodem s investičním zlatem a stříbrem. Tuto společnost také přímo zastupuji.
Garantujeme, že zlaté investiční slitky, mince a stříbro které je v naši nabídce nepochází z trestné činnosti a je pouze v ryzí podobě označeno 999,9/1000% . Veškeré zlato je osvobozeno od DPH a ostatních daní dle zákona § 92 zákona 235/2004 Sb.
Jsme rádi za podporu našich spokojených klientů, kterých je dnes více jak 40.000, kdy jim touto cestou děkuji za důvěru. Zlato, stříbro a investiční mince dávají každému možnost zajistit si svou finanční budoucnost, proto považujeme za důležité toto téma co nejvíce rozvíjet.
Více jak 15 let se profesionálně věnuji drahým kovům a to ne že, zlato a stříbro je krásné a cenné, ale hlavně uchovává hodnotu majetku. Profesionálně jsem se nechal vyučit největšími odborníky na tyto komodity v Rakouské státní mincovně Schöller, od té do doby radím lidem, jak uchovat svůj majetek, chránit se proti inflaci, případné devalvaci měny. Jak zhodnotit svůj majetek, bez rizika, že by o něj mohli přijít. Práce se zlatem a to ještě investičním se mi líbí i proto mám zlato rád a mám radost z každého nového klienta, který pochopí co to zlaté peníze vůbec jsou a proč je vůbec nutné nějaké vlastnit.

Historie a kariéra:

1990
Cukrárna Jadranka

Ihned po škole v roce 1990 jsem začal podnikat poprvé v cukrářství a výrobou Jadranské vařené zmrzliny. Tato cukrárna dostala jméno „Jadranka“, se rozrůstala a po čase začala sklízet ocenění a úspěchy po celé České republice. Do dnes je vyhlášená za top zmrzlinu v regionu Hodonín.

2000
Zahradní doplňky

V roce 2000 jsem se seznámil s panem Stojaspalem, který začal vyrábět zahradní doplňky s umělého mramoru. Jelikož jsem prováděl rekonstrukci mého rodinného domu a výrobky se mi na tolik líbily, že jsem si dekorace a doplňky pořídil, v ten týž rok jsem navázal spolupráci a otevřel prodejnu s tímto sortimentem.
Byla to má druhá prodejna s názvem „ZAHRADNÍ DOPLŇKY“. Tuto prodejnu naleznete v Rohatci u Hodonína, kde si do dnes můžete zakoupit krásné sochy, fontány, antické a barokní květináče, nebo balustrády na terasu. Odkaz na náš e-shop je ZDE.

2003
Autodoprava a přeprava osob

Psal se rok 2003 a pro úspěch a spoustu spokojených zákazníků, kteří požadovali dopravit bezpečně zboží domů se zřídila další služba a to Autodoprava a přeprava osob. Tato přeprava se rozšířila o vozy Taxi a ta se zdárně živila do roku 2013. Pak přišli nové zákony a městské vyhlášky, kdy začalo tuto službu provozovat stále více osob bez práce, Městský úřad povoloval taxislužbu téměř každému bez limitu stáří auta, kdy taxametr byl dražší než samotné vozidlo co nemělo ani zákonnou technickou. O víkendu bylo na město Hodonín více než 100 taxíků, ceny za jízdné prudce klesali, až se mi luxusní bezpečné vozy přestaly vyplácet. Auto bez technické kontroly bylo možno levně pořídit, včetně licence, stačilo mít řidičák, nezáleželo na tom jestli dotyčný uměl řídit. Toto dění a praktiky jsem nedokázal strávit a Taxislužbu raději pozastavil. V sázce bylo mé jméno a můj cíl byl vždy spokojený zákazník.

2005
Investiční zlato

Od roku 1980, kdy jsem byl ještě dítě, jezdil za námi můj strýček, který po válce emigroval do Německa a povídal nám, jak jsi spoří i s tetičkou na penzi. Nevěřil jsem svým uším a prvně si myslel, že si dělá z nás a mé rodiny srandu. Každý měsíc si prý z výplaty kupoval kousek zlata, pro mě a rodinu nepochopitelné! Po roce 2005, kdy se povolilo držení fyzického zlata pro celý svět jsem prozkoumáním zahraničního trhu našel překvapivé zjištění, že tehdy mluvil můj strýc pravdu. To mne přivedlo na myšlenku ukládat a spořit si své těžce vydělané peníze do zlata, „INVESTIČNÍHO ZLATA“.
Od té doby se profesionálně věnuji investičnímu zlatu a možnosti jeho uložení v ČR. Toto zlato je o ryzosti 999,9 z 1000% čistoty, také označení( 24k ), toto zlato je dle zákona 235/2004 Sb. v celé EU osvobozeno od DPH a ostatních daní.

Spolupracuji s významnými rafinériemi jako jsou ARGOR HERAUES a ÖSTERREICH MÜNZE, které zpracovávají zlato jak vytěženo z dolů, tak slévají zlato a stříbro z recyklací. Tyto rafinérie mají své mincovny a razí mince pro celý svět. Dále spolupracuji s hlavními partnery, kterými jsou ZLATÁ REZERVA a WebStudio CB.

Jaromír Veselý

Mí partneři